ליווי אישי

המעבר לאימהות יכול להיות מטלטל ורצוף אתגרים ותהיות. וזה נכון גם כשלא מדובר בפעם הראשונה שלנו... אם את חווה קושי בהנקה, אם התינוק שלך אינו רגוע, אם את מרגישה מבולבלת או זקוקה לכלים נוספים - אני כאן בשבילך. אשמח לתת לך יד תומכת ואוזן קשבת, וללוות אותך בדרך שלך.

הנקה

הנקה הינה תהליך טבעי אך לא נטול אתגרים. הנקה טובה מצריכה גם מיומנות, תרגול, והמון תמיכה מהסביבה. ידע מוקדם ותמיכה מקצועית יכולים לעשות את ההבדל בין הנקה טובה ומתמשכת, לבין חוויית הנקה המלווה כאב וספקות. במפגש אישי (או קבוצתי) אוכל לעזור לך להתכונן לקראת המפגש עם הרך הנולד, לעבור בהצלחה את הימים הראשונים, לסייע לך להתגבר על קשיים וכאבים, ולתמוך בך לאורך כל הדרך - מהלגימה הראשונה ועד לגמילה!


האחות הגדולה

את אחרי לידה ומרגישה שעוד לא לגמרי מצאת את עצמך?
מרגישה שיציאה מהבית עוד קצת גדולה עליך?
ואולי את מעדיפה זמן אחת על אחת?
אשמח לבוא לבקר אותך בביתך! עם ארגז כלים עשיר מעולם ההנקה, השינה וההתפתחות - אוכל לענות על שאלותיך, לתת טיפים וכלים שיקלו עליך ועל התינוק, ולהיות לך לאוזן קשבת.

אפשרי גם כמתנה (מדהימה) ליולדת!
400 ₪ לביקור של כשעה וחצי.

באיזור תל אביב בלבד.


הדרכת הורים

בעידן רווי ידע, עצות ומומחים, הורים רבים מרגישים לעיתים מבולבלים וחסרי אונים. בין כל השיטות, הטריקים והפרסים, שכחנו את העיקר – את הלב שלנו ואת האינטואיציה ההורית הטבעית שלנו. זה בהחלט יכול להיות מאתגר להקשיב לקול הפנימי, כשיש כל כך הרבה רעשים בחוץ. בשיחה אישית (פנים אל פנים, או בוידאו), אעזור לכם לנקות את הרעשים ולזהות את סדר העדיפויות ההורי שלכם. ביחד ננסה להבין כיצד לנתב בין אתגרי ההורות באופן שתואם את הערכים שלכם.

•כיצד לייצר שיתוף פעולה?
•כיצד להתמודד עם בכי ותסכול?
•מה לגבי הצבת גבולות?
•איך להתכונן לקראת כניסה למסגרת?
•איך עושים גמילה מהנקות לילה?
•איך להתמודד עם קשיי שינה של תינוקות ופעוטות?

עלויות
350 ש"ח לשיחת וידאו של כשעה וחצי